Oficjalne otwarcie Domu Seniora NAD STRUMYKIEM w Częstochowie

15 października 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie Domu Seniora NAD STRUMYKIEM w Częstochowie. Tłumy gości, radość i satysfakcja z ciężkiej pracy, jaką było tworzenie naszego domu towarzyszyły wszystkim obecnym. Wstęgę przecięli Panowie: Jacek Ujma, Waldemar Rabsztyn i Dariusz Gołąbek – inwestorzy i zarazem właściciele firmy UNIPOL Częstochowa. Proboszcz parafii im. Św. Jana Sarkanda, ks. Kanonik Błażej Borówka dokonał poświęcenia placówki. Nasi mieszkańcy zadbali o część artystyczną a kucharze o słodki poczęstunek.
 
Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego sukcesu i entuzjazmu wśród naszych gości. Utwierdza nas to w przekonaniu o słuszności misji, jakiej się podjęliśmy, czyli wspierania seniorów, by mogli w komfortowych, przyjaznych dla siebie warunkach spędzać jesień życia. W imieniu naszej załogi oraz właścicieli oraz swoim własnym jeszcze raz bardzo dziękujemy za obecność. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań a przede wszystkim zaufania.
 
 
Dyrekcja Domu Seniora NAD STRUMYKIEM

Tagi: otwarcie domu seniora, poświęcenie domu seniora, Otwarcie Domu Nad Strumykiem, Nowy Dom Spokojnej starości, Nowootwarty dom seniora w Częstochowie, otwarcie domu seniora w Częstochowie,